minőségbiztosítási mérnök | zalaegerszeg

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zalaegerszeg, zala
job category
engineering
job type
permanent
reference number
129 / 31
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát.

Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe keresünk minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatai:

• A telephely termelési, műszaki és projekttevékenységének irányítása az üzleti célok figyelembevételével
• A termelés folyamatosságának biztosítása és fenntartása a vevő kiszolgálási, költségcsökkentési és minőségi
• ISO 9001 és IATF szabvány ismerete, alkalmazása
• Folyamat auditok tervezése, a végrehajtása és dokumentálás megvalósítása
• NPI projektek minőségi oldalról való támogatása, vevői igények rendszerbe építése, PPAP dokumentációk összeállítása
• Vevői reklamációk intézése , mérési, hibaelemzési feladatok elvégzése
• Minőségrendszer dokumentumok karbantartása, igény szerint újak készítése
• MCP-k, PQI-ok felülvizsgálata, módosítása, az új dokumentumok létrehozása
• SPC mérnöki feladatok, vevők igénye szerinti minőségtanúsítások biztosítása
• Minőségellenőrök szakmai fejlesztése a felmerülő igények szerint
• Minőségirányítási oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése és megtartása
• Minőségi akciók intézkedéseinek végrehajtásának követése
• SAP idegenáru átvételnél helyettesít

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum 5 éves gyakorlati tapasztalat (hasonló területen szerzett előnyt jelent)
• Tárgyalóképes angolnyelvtudás
• Six Sigma és Lean ismeretek

Az ideális jelölt:
• eredményorientált
• átfogó és komplex látásmóddal rendelkezik
• vállalati szinten gondolkzik

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

• rálátást ad a teljes termelési folyamatra, a teljes telephely termékeit meg lehet ismerni
• komplex feladat, melyben nagy mértékben együtt kell dolgozni az új termék bevezetését támogató kollégákkal
• jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.