minőségbiztosítási mérnök gyakornok - customer quality | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
123 / 25
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram Csoport Minőségbiztosítási mérnök csapatába keresünk gyakornokot heti min. 32 óra vállalásával.

Ha érdekel a minőségbiztosítás területe, jól beszélsz angolul és megvan a műszaki háttered, jelentkezz most!

Mik lesznek a fő feladataid?

- minőségbiztosítási szempontból a vevői reklamációk kezelése: adatrögzítés, nyomon követni a reklamáció megoldását, utánkövetés, társszervezetekkel való szoros együttműködés
- a vevőkkel és a házon belüli sales-es kollégákkal való egyeztetés angol és magyar nyelven
- raktári auditokon való részvétel, készlet ellenőrzés
- problémás termékek kezelése
-minőségbiztosítási folyamatok nyomon követése, ha szükséges javító intézkedések bevezetése, közreműködés a gyárakkal
- vevői reklamáció esetén lehetséges gyökérokok feltárása, fejlesztő és gyártási csapatokkal közreműködve

Érdemes minden minőségügyi kérdést projektszemlélettel kezelned, utánajárni, megérteni - és ehhez minden segítséget meg is fogsz kapni a vezetőidtől!

Elvárások / Requirements

Milyen háttérrel érdemes jelentkezned?

- műszaki véna: gépészmérnök / villamosmérnök / mechatronikai mérnök / műszaki menedszer tanulmányok
- minőségbiztosítás terület iránt való érdeklődés és motiváció
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- erős problémamegoldási készségek
- ha mersz kérdezni és kezdeményezni

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezned?

- egy multinacionális cégnél megismerheted a teljes üzleti működést, átláthatod minden terület szerepét
- angol nyelvtudásodat napi szinten használhatod, hiszen nemzetközi a munkakörnyezet
- továbbfejlesztheted minőségbiztosítási tudásodat
- velünk tervezhetsz hosszútávon, támogatjuk a gyakornokok karrierútját

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.