minőségbiztosítási gyakornok - autólámpa | budapest

posted
contact
eszter paksa, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
588 / 99
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Csatlakozz minőségirányítási gyakornokként a Tungrsam csapatához!

- Hosszú távú karrierlehetőség
- budapesti nagy múltú vállalat, gyártókörnyezet

Legfőbb feladatok:

- minőségbiztosítási szempontból az autólámpákkal kapcsolatos vevői reklamációk kezelése és megoldása
- információk biztosítása a társterületeknek
- a hibás fényforrások elsődleges kiváltó okának az elemzése
- a lehetséges gyökérokok elemzése, és ezáltal a gyártási csapatok támogatása
- a vevői reklamációk figyelése
- a vevő és a cég közötti kommunikáció megkönnyítése
- a minőségbiztosítási vezető általi feladatok végrehajtása
- folyamatos önfejlesztés, tanfolyamokon és tréningeken való részvétel

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Jelenleg is folyó felsőfokú mérnöki tanulmányok vagy ehhez kapcsolódó terület / releváns tapasztalat
- Erős háttértudás műszaki területen (például fizika, elektronika, mechatronika)
- Minőségbiztosítási technikák és statisztikai ismeretek előny
- Kiváló kommunikációs készség (elsősorban írásban)
- Jó analitikus és problémamegoldó képesség
- Különböző tevékenységek párhuzamos végzésének készsége
- Eredmény orientált gondolkodásmód
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló MS Office ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Angol tudás napi szintű használata és fejlesztése
- Támogató környezet, kellemes atmoszféra
- Izgalmas lehetőség, hogy gyártási környezetben tanulj a minőségbiztosítás sajátságairól

Kapcsolattartó / Applications

Eszter Paksa
+364112090