mérnök gyakornok - led terület | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
133 / 35
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram csoporthoz keresünk villamosmérnök / mechatronikai mérnök gyakornokot, LED területre!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

Fő feladatok:

- Mérnökök napi munkájában nyújtott támogatás
- Projektek támogatása
- Dokumentációkezelés, adminisztratív feladatok
- Kísérletek elvégzése, eredmények kiértékelése
- Kapcsolattartás társosztályokkal/beszállítókkal

Elvárások / Requirements

- Folyamatban levő /2 éven belül befejezett mérnöki egyetemi tanulmányok, preferált a villamos / mechatronikai mérnök végzettség
- Munkavégzés min. heti 24 órában
- Alapvető világítástechnikai ismeretek
- Professzionális MS Office felhasználó
- Motivált, csapatjátékos személyiség
- Erős statisztikai, elemző és problémamegoldó képesség
- Legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezned?

- közelebbről megismerkedhetsz a LED technológiával
- sokrétű pozíció, nagyon sokat tanulhatsz
- jó hangulatú csapat, nagy szaktudással

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.