lean champion | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
79 / 13
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram Csoporthoz keresünk LEAN Champion kollégát, aki a gyártás egy dedikált területén koordinálná a LEAN átalakulást a Budapesti gyárban!

Keresed a logikát a munkádban? Imádsz kérdezni és megismerni új dolgokat? Felismered a problémákat, és nem mész el mellettük? A problémák megoldására rengeteg ötleted van, amit szeretnél megvalósítani? Ha ezekre a kérdésekre „igen”-t válaszoltál és szívesen segítesz másoknak egyszerűbbé tenni a munkáját akkor a LEAN csapatban a helyed!

LEAN Championként az lesz a legfőbb célod, hogy LEAN stratégiát implementálj, a veszteséget okozó folyamatokat feltárd és módosításokat javasolj. Az időd több, mint felét a gyártásban fogod tölteni, a folyamatok megismerésén és javításán lesz a hangsúly.

További feladataid lesznek:
- éves Lean/ Kaizen terv összeállítása a terület vezetőjével egyeztetve, a terv végrehajtása
- a működést leíró értékáram térképek elkészítése, annak fejlesztésére műhelymunkák levezénylése, a transzformációhoz szükséges LEAN eszközök meghatározása és akciótervbe illesztése
- akcióterv alapján több napos (Action Work Out) / Kaizen hetek szervezése, lebonyolítása, eredményeinek prezentálása, fenntartása
- részvétel a terület legfőbb mérőszámainak (KPI) meghatározásában, majd javaslatot tenni a hatékonyságot javító intézkedésekre
- segítségnyújtás a terület vezetőjének a megfelelőség javítása érdekében
- a dolgozók által benyújtott jobbító javaslatok értékelése, javaslat Lean jutalomra
- belső működési folyamatok fejlesztése, egyszerűsítése, digitalizálása
- bevezetendő módszertani elemek, eszközök megahatározása (5W, 5W1H, A3, 3P, SMED, Kanban…)
- meglévő 5S rendszer fejlesztése
- önfenntartó gépkarbantartási rendszer kidolgozásának felügyelete (TPM), T- kártya rendszer működtetése
- új belépő és éves frissítő oktatások tematikájának meghatározása és az oktatás kontrollja
- lean specialisták szakmai támogatása
- részvétel a rendszeres gyári Lean megbeszéléseken és együttműködés más terület Lean Championjaival, és TPM specialistáival

Elvárások / Requirements

Elképzeléseink az ideális jelöltről:

- Lean és Kaizen ismeretek, 2+ év tapasztalat ezen a területen
- felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki területen
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- jó kapcsolatteremtő képesség, csapatmunka

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes pályáznod erre a lehetőségre?

egy újonnan felálló csapatban, nagy önállósággal és kreativitással tervezheted meg a legjobb LEAN folyamatokat
- Lean specialista és szakmunkás segíti a munkád
- a cégen belüli változások miatt rengeteg izgalmas, új projekt várható

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.