laboratory leader | -

posted
contact
zsófia tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
job category
engineering
job type
permanent
reference number
911 / 170
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A termékfejlesztő csapat részeként feladata a vevői igények kielégítése standard ill. testreszabott megoldások által. / Will be part of a product development and customization team that delivers bespoke and standard solutions to customer problems. Fő felelősségi kör a vevői igényeket maximálisan kielégítő LED lámpatestek tervezése, viszonylag rövid határidőn belül. / Main responsibility will be to design LED luminaires that fulfil customer requirements within tight timelines agreed by the business with the customer.

Fő felelősségi területek / Essential responsibilities:

-Az Engineering Operations valamennyi műszaki vonatkozású tevékenységének felügyelete / Oversight of all Technology related activities of the Engineering Operations.
-Az Engineering Operations jövőképének megfogalmazása, stratégiák kidolgozása. Úgy alakítja az Engineering Operations szervezetét és működését, hogy az a legjobb mértékben támogassa a termékfejlesztést laboratóriumi szolgáltatásokkal. /Shapes Engineering Operations vision, formulates strategies. Shapes Engineering Operations to best support product development with laboratory services.
-Az Engineering Operations pénzügyi tervének elkészítése és szigorú végrehajtása./Prepares financial plan for Engineering Operations, keeps financial rigor – spending to budget.
-Az erőforrások menedzselése és a szervezet ehhez igazodó kialakítása. A csoport és az egyes tagok fejlesztése a teljesítmény és a Tungsram-értékrend terén, a készségarányok kezelése. / Manages resources, forms organization accordingly. Ensures team and individual development on performance and Tungsram values, manages skill-mix.
-A környezet- és egészségvédelmi, valamint munkabiztonsági megfelelőség elősegítése / Promotes EHS compliance.
-A vevők Tungsram tesztelési módszereibe vetett bizalmának növelése érdekében vevőlátogatásokat szervez, támogatja a vevőket tesztelési kéréseik teljesítésével. / Organizes customer visits to increase customer confidence in Tungsram testing methods, supports customer testing requests.

Elvárások / Requirements

Szakképzettségek, elvárások / Qualifications, Requirements:

-Felsőfokú mérnöki vagy egyéb tudományos végzettség / Advanced degree in engineering or science
-Fényforrás tervezési és gyártási folyamatainak ismerete / Knowledge of design and manufacturing processes of light sources/systems
-Minimum 10 év technológia vezetői tapasztalat /10+ years of experience in Technology leadership positions.
-Minimum 3 év laborvezetői tapasztalat / 3+ years laboratory management experience
-Minőségügyi rendszerek ismerete / Quality systems knowledge
-Mérésügyi rendszerek és méréstechnikai módszerek ismerete / Knowledge in measurement systems and measurement methods
-Six Sigma BB/MBB képesítés / Six Sigma BB/MBB certification
-Globális, multi-kulturális környezetben való munkavégzési képesség /Ability to work globally in a multi-cultural environment
-Vevőkommunikációban szerzett tapasztalat előnyt jelent / Experience in customer communications is a plus.

Desired Characteristics :

-Képes egyszerre párhuzamos feladatokat menedzselni. / Capable to manage several requests parallel
-Betartja a határidőket. / Respecting time-lines
-Probléma megoldó attitűddel rendelkezik. / Problem-solver type
-Képes egy csapat tagjaként dolgozni és vezetőként felelősséget vállalni a csapat teljesítményéért. / Proven ability to work effectively as part of a team, including leadership of key deliverables
-Bizonyítottan képes mérnöki tervezésre, tesztelésre és problámamegoldásra. / Demonstrated ability in engineering analysis, testing, problem solving,
-Idejének 30%-ában hajlandó utazni. / Ready to travel, appr. 30% of her/his time
-Csapatjátékos / Team player
-Jó kommunikációs képesség angolul is. / Good communication skills in English

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk / Offer:

-Kihívást jelentő feladatok / Challenging job content
-Szakmai fejlődés lehetősége / Professional improvement
-Új kihívásokkal teli és fejlődő gyártó vállalat / Manufacturing company with new challenges and improvement

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth