kreatív gyakornok | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
775 / 68
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Csomagolási mérnök gyakornokot keresünk a Tungsramhoz, gyártó környezetbe, Budapestre!

Csomagolási mérnök gyakornokként folyamatos mentorálás mellett válhatsz egyre önállóbbá és vihetsz egyre komplexebb csomagolási projekteket!

Mik lesznek a fő feladataid?
Ha érdekel a marketing, szeretnél fejlődni és kellenek az alapok, akkor olvass tovább:
A Tungsramnál branding/arculat váltásból adódóan új designon dolgozik a csapatunk -> az ezzel kapcsolatos ötletelés, kidolgozás, megvalósítás része lenne a feladatodnak.
További feladatok:
- a termékek csomagolásával kapcsolatos adatok kezelése SAP-ban, illetve más, cégspecifikus rendszerekben
- gyűjteni és feltölteni a hiányzó vagy módosított adatokat az adatbázisba
- riportok készítése és küldése, határidők kézben tartása
- szolgáltató cégekkel való együttműködés és kommunikáció (angol nyelven)
- együtt kell majd dolgoznod rengeteg más csapattal, a csomagoláson kívül a pénzügyi, sales-es, termékfelelős és supply chain területeken dolgozó kollégákkal

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:
- folyamatban lévő vagy éppen befejezett egyetemi tanulmányok (közgazdaságtan vagy műszaki terület)
- legalább 30 óra vállalása hetente
- mérnöki, műszaki háttér vagy érdeklődés, analitikus gondolkodásmód
- Magyar és legalább középfokú angol nyelvtudás
- erős kommunikációs készségek, gyors tanulási készség
- MS Office ismerete

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?
- komplex feladatok, egyre növekvő felelősségi kör, ahogy fejlődsz
- jó csapat
- a csomagolási folyamatot end-to-end sajátíthatod el
- ha a munkahelyeden jól akarod érezni magad, jelentkezz
- erős marketing alapok megszerzése
- kreativitás fejlesztése
- új megoldások kialakítása, saját ötletek

Kapcsolattartó / Applications