karbantartást támogató mérnök | kisvárda

posted
contact
zsófia tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kisvárda, szabolcs-szatmár-bereg
job category
engineering
job type
permanent
reference number
961 / 181
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Feladatok:

-A létesítményeken külső vállalkozó által végzett munkák szakmai és munkavédelmi, valamint műszaki ellenőrzése.
-A gyártáshoz szükséges szolgáltatási rendszer felügyelete, üzemzavar esetén a hibaelhárítás megszervezése.
-Karbantartási tevékenységekhez használt anyagok nyomonkövetése, tartalékalkatrészek biztosítása.
-A karbantartási és energiacsökkentési projektek kezdeményezése, projektek önálló irányítása.
-Légtechnikai rendszerek változtatásainak nyomonkövetése, ellenőrzése.
-A szolgáltatási rendszerek és gépek üzemórák szerinti karbantartásának nyomonkövetése, karbantartások megszervezése, azok irányítása.
-A létesítmények komfort viszonyainak folyamatos fejlesztése, fejlesztési javaslatok kidolgozása.
-A létesítmények állagmegóvó karbantartásának tervezése, a munkák irányítása.
-Tüzelőberendezések és rendszerek éves karbantartásának, felülvizsgálatának tervezése, ütemezése.
-Hűtőberendezések időszakos karbantartásának, felülvizsgálatának tervezése, ütemezése.
-A karbantartási költségtervek elkészítésében aktív közreműködés, a havi, negyedéves és éves költségkeretek betartása.
-A létesítmény karbantartási munkák során a dolgozók közvetlen szakmai irányítása, és a munkák felügyelete a vonatkozó törvények és utasítások betartása és betartatása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész, gépészmérnök)
-Ipari, termelési környezetben szerzett szakmai tapasztalat
-Középfokú angol nyevtudás
-Magas terhelhetőség
-Magabiztos fellépés
-Magas szintű rugalmasság
-Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
-Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

-Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
-Személyre szabott fejlődés és karrierút
-Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
-Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
-jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth