junior quality mérnök pozíció | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
783 / 134
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Szívesen dolgoznál egy nagy múltú gyártócégnél, Budapesten?

A Tungsram keres csapatába Junior Quality mérnök kollégát!

Feladatok:

• Minőségi reklamációk kivizsgálásának irányítása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése, visszaellenőrzése.
• Minőségi mutatók és statisztikák készítése, rendszeres beszámoló a nyitott témákról a közvetlen vezető részére.
• Kiugró selejtek okainak, gyártási körülményeinek meghatározása, beszámolás a reggeli bejáráson.
• A gyártásközi minőségellenőrök munkájának koordinálása.
• SPC adatfigyelés, elemzés, illetve a beavatkozások, zárolások felügyelete.
• Külső és belső auditokon való részvétel, intézkedések végrehajtása, visszaellenőrzése.
• Mérő- és vizsgálóeszközök állapotának figyelemmel kísérése, kalibrálások.
• Dolgozók minőségi oktatása, a munkavégzéséhez szükséges minőségbiztosítási ismeretek és készségek meglétének ellenőrzése, fejlesztése.
• Minőségügyi dokumentáció érvényességének figyelemmel kísérése - felelős az akciótervekben megfogalmazott változtatások bevezetéséért a minőségügyi rendszerbe.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

• Főiskolai / Egyetemi végzettség (Bsc / Msc)
• Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Precíz és önálló munkavégzés
• Erős folyamat ismeret, eredmény orientáltság és proaktívítás
• Kreatívitás, nyitottság új ötletekre
• Agilitás és elkötelezettség a napi rutin iránt
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

• Gyártó környezet Budapesten (IV. kerület)
• Nagy múltú vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Vállalaton belüli karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications