gyártósori mérnök | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
128 / 30
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Gyártósori mérnököt keresünk a Tungsram Csoport budapesti gyárába!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve.

Gyártósori mérnökként a fő feladataid a következők lesznek:

- A gyártási folyamat technológiai felügyelete
- Veszteségek elemzése, termelési hatékonyságot növelő projektek generálása, végrehajtása
- Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
- A gyártás minőségi mutatóinak nyomonkövetése, ellenörzése, javító intézkedések meghatározása
- Vevői reklamációk kivizsgálása
- Auditokon való részvétel
- Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése

Elvárások / Requirements

Milyen háttérrel érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

- Fesőfokú szakirányú műszaki végzettség – gépészmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai mérnök / kohómérnöki / alakítástechnológiai végzettség
- 1-5 éves termelésben szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Rajzolvasási és mérési gyakorlat
- Mérési eljárások és mérőeszközök alapszintű ismerete
- Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
- Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
- Együttműkődő képesség,
- Precíz, pontos munkavégzés.

Az angol nyelvtudás nem elvárás a pozícióban.

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

- hatalmas tudásbázis, nagyon sokat lehet tanulni
- megismerheted a gyártás részletes működését egy nagy múlttal rendelkező cégnél
- a cég átalakulása kapcsán izgalmas új projektek jönnek, nagy a fókusz az innováción
- béren kívüli juttatási csomag, sportolási támogatás
- különleges technológiát ismerhetsz meg ebben a pozícióban

Kapcsolattartó / Applications

You may apply with "application without CV" - there is an opportunity to add a CV, it is just not mandatory.