folyamatmérnök gyakornok | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
576 / 94
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A Tungsram budapesti gyárába keresünk folyamatmérnök gyakornokot!

Most végeztél az egyetemen és szívesen megtapasztalnád milyen egy új terméket bevezetni? Izgalmas számodra új folyamatok kialakítása?
Jelentkezz a Tungsramhoz folyamatmérnök gyakornoknak!
Itt végre kipróbálhatod élesben, amiről az egyetemen csak tanultál!

Feladatok:

- Új gyártási technológia kialakításában való aktív részvétel a folyamatmérnök utasításai alapján
- További fejlesztésekben való részvétel
- Kísérletek végrehajtása, mérések, adatok kiértékelése
- Minőségbiztosítási folyamat kialakításának támogatása
- Rendszeres prezentációk készítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Frissen megszerzett diploma, vagy folyamatban lévő felsőfokú mérnöki tanulmányok (Anyagmérnök, Szilikátmérnök szakirány előny)
- Minimum heti 20 órás foglalkoztatás (heti 40 óra előny) és lehetőség szerint minimum 1 év gyakornoki idő vállalása
- Gyártásban szerzett szakmai gyakorlat előny
- Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Haladó szintű MS Office ismeretek
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Pontosság, precizitás, önállóság
- Erős folyamat- és eredmény orientált gondolkodásmód
- Proaktivitás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Nagy múltú vállalat
- Változatos munka
- Folyamatos szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni az oldalon, a "Jelentkezés" gombra kattintva lehet.