master data (adatkezelési) gyakornok | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
administration
job type
permanent
reference number
851 / 150
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A Tungsram csapatába keresünk Master Data területre precíz & motivált gyakornok kollégát!
Ha tudsz heti 30 órát dolgozni (heti 4 nap) akkor várjuk a jelentkezésedet! Aktív / passzív féléves hallgatók is jelentkezhetnek :)

Azért lesz fontos a te munkád, mert rengeteg csapat dolgozik majd azzal azokkal az adatokkal, ami a te kezed között kerül rendszerezésre, ellenőrzésre – sok kollégánk fog majd a te segítségedre támaszkodni, így lesz sok folyamatban kulcs szereped.

A fő feladataid ezek lesznek:
- A Material Master data adatainak adminisztrációja és javítása SAP-ban
- A társterületektől érkező információk alapján frissítened és adminisztrálnod kell a termékeink különböző paramétereit
- A rendelési folyamat során keletkező különböző problémák megoldásában is számítunk majd a segítségedre
- Te leszel a felelős a master data adatainak beviteléért, adminisztrációjáért és ennek a pontosságáért.

Elvárások / Requirements

Honnan tudjuk majd, hogy te vagy a tökéletes jelölt?

Ha rendelkezel:
- egyetemi diploma vagy folyamatban lévő tanulmányok – preferált, ha közgazdaságtan területén, de más szakokról is várjuk a jelentkezőket
- fontos, hogy szeress számokkal foglalkozni, elemzésekkel, riportokkal, erős analitikus készséged legyen
- lesz olyan, hogy nagy adathalmazzal kell majd dolgoznod, ehhez szükség lesz a precizitásodra
- jó kommunikációs készségek, nyitottság, tanulásra való motiváció, proaktivitás és csapatmunka: ezek fogják megkönnyíteni a beilleszkedésedet
- MS Office ismerete fontos, SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete pedig nagy előnyt jelent
- Magyar és angol folyékony nyelvtudás
- fontos, hogy tudj legalább heti 30 órát dolgozni (minimum 4 nap a héten)

Amit kínálunk / Offer

Miért pont a Tungsram?

- izgalmas, gyártócéges környezet Budapesten
- szakmai kihívások
- kapcsolatba kerülhetsz sok csapattal a cégen belül, megismerheted a cég működését

Kapcsolattartó / Applications

A "jelentkezem" gombra kattintva várjuk az önéletrajzodat!