regulatory specialista | budapest

posted
contact
ágnes tapa, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
904 / 129
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat fő területén, a világítástechnikában, az autólámpa üzletág pedig több, mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Szívesen csatlakozna egy olyan csapathoz, ahol szerves része lehet az új stratégiánk és folyamataink kialakításának? Célkitűzeséink eléréséhez olyan munkatársakra van szükség, akik motiváltak a közös sikerekben, és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan változó igényeket támasztó környezetben.

Leendő új munkatársunk a következő feladatokra számíthat:

4000+ fős vállalat szabályozási környezetének a kialakítása és működtetése, beleértve a külföldi leányvállalatokat is:
- Meglévő folyamatok felmérése, az ahhoz kapcsolódó szabályzatok kialakítása (meglévők felülvizsgálata)
- Szabályozástár kialakítása, napra-készen tartása
- Meglévő folyamatok rendszeres felülvizsgálatának biztosítása a folyamatgazdáknál
- Hatékonyság- és ügyfélelégedettség-növelő intézkedések előkészítése, kidolgozása és végrehajtása a kiválasztott folyamatok elemzésével és fejlesztési intézkedések kidolgozásával a teljes cégcsoportra
- A cégcsoport társaságainak irányítási szervezeteinek koordinációja
- Iratkezelés, archiválás folyamatának kidolgozása, koordinálása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú egyetemi végzettség (jogi végzettség előny)
- Legalább 5 éves multinacionális környezetben szerzett szabályozási tárgyú tapasztalat
- Folyékony angol és magyar nyelvtudás, kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség mind a két nyelven
- Rugalmasság, terhelhetőség, proaktivitás
- Tárgyalási képesség
- Önálló munkavégzésre való képesség, aki egyúttal csapatjátékos is
- Eltérő érdekek és vélemények közötti kompromisszumok kialakítására való képesség, a szervezeti érdekeknek megfelelően (üzleti szemlélet)
- Folyamat- és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk / Offer

- igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
- stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
- innovatív vállalati háttér
- versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a honlapon való regisztrációt követően a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz.

After registration please push the "Apply" button!