árazási gyakornok | -

posted
contact
zsófia tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
-, budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
641 / 114
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ha szeretnél kiváló szakemberektől tanulni, és már tanulmányaid alatt gondoskodni a későbbi karrieredről, akkor jelentkezz a Tungsram árazási csapatába gyakornoknak!

Mivel foglalkozol majd?

• árlisták elkészítése

• ad hoc riportok készítése a belső elemzések támogatásához, valamint a döntéshozatali folyamatok gyorsításához

• árak és megállapodások rögzítése és nyilvántartása

• árelemzések készítése és javaslattétel rövid/közép/hosszú távra

• commercial csapat támogatása a bejövő ajánlatok ár/jövedelmezőség elemzésével, figyelembe véve a meghatározott árszintet

• egyéni ajánlatkérések feldolgozása

• árazási projektek támogatása

• egyéb felmerülő feladatokban való közreműködés

• alkalmad nyílik fejleszteni a nyelvtudásod dinamikus, barátságos munkakörnyezetben

Elvárások / Requirements

• befejezett, vagy folyamatban lévő gazdasági vagy nemzetközi üzleti tanulmányok

• magabiztos, folyékony angol nyelvtudás

• rugalmas, motivált személyiség, aki szívesen dolgozik csapatban

• folyamatfejlesztési szemléletmód, újítások proaktív kezdeményezése

• szakmai etikai szempontok betartása munkavégzés során

• het 30-40 munkaóra vállalása

• haladó szintű MS Excel tudás

• proaktív személyiség

• előremutató, stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

gyártó környezet Budapesten (IV. kerület)

- szakmai fejlődési lehetőség árazási (E2E) területen, egy globálisan vezető gyártó cég munkafolyamatait elsajátítva

- külső konzulensként szívesen támogatunk a szakdolgozatod elkészítésében!

- hosszú távú karrierlehetőség, ha mindkét fél elégedett lehetőség szokott nyílni a teljes munkaidős felvételre

- barátságos környezet
- rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth
+364112090