regulatory specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ágnes tapa, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
904 / 129
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat fő területén, a világítástechnikában, az autólámpa üzletág pedig több, mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Szívesen csatlakozna egy olyan csapathoz, ahol szerves része lehet az új stratégiánk és folyamataink kialakításának? Célkitűzeséink eléréséhez olyan munkatársakra van szükség, akik motiváltak a közös sikerekben, és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan változó igényeket támasztó környezetben.

Leendő új munkatársunk a következő feladatokra számíthat:

4000+ fős vállalat szabályozási környezetének a kialakítása és működtetése, beleértve a külföldi leányvállalatokat is:
- Meglévő folyamatok felmérése, az ahhoz kapcsolódó szabályzatok kialakítása (meglévők felülvizsgálata)
- Szabályozástár kialakítása, napra-készen tartása
- Meglévő folyamatok rendszeres felülvizsgálatának biztosítása a folyamatgazdáknál
- Hatékonyság- és ügyfélelégedettség-növelő intézkedések előkészítése, kidolgozása és végrehajtása a kiválasztott folyamatok elemzésével és fejlesztési intézkedések kidolgozásával a teljes cégcsoportra
- A cégcsoport társaságainak irányítási szervezeteinek koordinációja
- Iratkezelés, archiválás folyamatának kidolgozása, koordinálása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú egyetemi végzettség (jogi végzettség előny)
- Legalább 5 éves multinacionális környezetben szerzett szabályozási tárgyú tapasztalat
- Folyékony angol és magyar nyelvtudás, kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség mind a két nyelven
- Rugalmasság, terhelhetőség, proaktivitás
- Tárgyalási képesség
- Önálló munkavégzésre való képesség, aki egyúttal csapatjátékos is
- Eltérő érdekek és vélemények közötti kompromisszumok kialakítására való képesség, a szervezeti érdekeknek megfelelően (üzleti szemlélet)
- Folyamat- és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk / Offer

- igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
- stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
- innovatív vállalati háttér
- versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a honlapon való regisztrációt követően a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz.

After registration please push the "Apply" button!