árazási gyakornok | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
-, budapest
álláskategória
pénzügy / számvitel
referenciaszám
641 / 114
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ha szeretnél kiváló szakemberektől tanulni, és már tanulmányaid alatt gondoskodni a későbbi karrieredről, akkor jelentkezz a Tungsram árazási csapatába gyakornoknak!

Mivel foglalkozol majd?

• árlisták elkészítése

• ad hoc riportok készítése a belső elemzések támogatásához, valamint a döntéshozatali folyamatok gyorsításához

• árak és megállapodások rögzítése és nyilvántartása

• árelemzések készítése és javaslattétel rövid/közép/hosszú távra

• commercial csapat támogatása a bejövő ajánlatok ár/jövedelmezőség elemzésével, figyelembe véve a meghatározott árszintet

• egyéni ajánlatkérések feldolgozása

• árazási projektek támogatása

• egyéb felmerülő feladatokban való közreműködés

• alkalmad nyílik fejleszteni a nyelvtudásod dinamikus, barátságos munkakörnyezetben

Elvárások / Requirements

• befejezett, vagy folyamatban lévő gazdasági vagy nemzetközi üzleti tanulmányok

• magabiztos, folyékony angol nyelvtudás

• rugalmas, motivált személyiség, aki szívesen dolgozik csapatban

• folyamatfejlesztési szemléletmód, újítások proaktív kezdeményezése

• szakmai etikai szempontok betartása munkavégzés során

• het 30-40 munkaóra vállalása

• haladó szintű MS Excel tudás

• proaktív személyiség

• előremutató, stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

gyártó környezet Budapesten (IV. kerület)

- szakmai fejlődési lehetőség árazási (E2E) területen, egy globálisan vezető gyártó cég munkafolyamatait elsajátítva

- külső konzulensként szívesen támogatunk a szakdolgozatod elkészítésében!

- hosszú távú karrierlehetőség, ha mindkét fél elégedett lehetőség szokott nyílni a teljes munkaidős felvételre

- barátságos környezet
- rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth
+364112090