villamosmérnök (gyártás) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
862 / 154
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Villamosmérnök kollégát keresünk a Tungsram budapesti (4. kerület) gyárába!

Mik lesznek a feladataid?

• A felügyelete alá tartozó területeken a gyártósorok megfelelő műszaki állapotának fenntartása és fejlesztése.
• Kapcsolattartás a központi szervezettekkel és a társüzemekkel
• A termelés működéséhez szükséges szolgáltatások és alkatrészek beszerzése
• Karbantartási alkatrészek felügyelete, kapcsolattartás a külső alkatrész beszállítókkal ill. szolgáltató cégekkel, új beszállítók keresése a költségek csökkentése érdekében.
• A gyártás műszaki és minőségjavító feladataiban való részvétel és azok támogatása, a területhez tartozó gyártási mutatószámok folyamatos nyomonkövetése, riportálása.
• Részvétel a költségcsökkentő, minőségjavító projektek tervezésében, kivitelezésében
• Szakmai projektek koordinálása, nyomon követése és végrehajtása
• Aktív részvétel szakmai, minőségbiztosítási és KEM tevékenységekben
• A berendezéseket vezérlő PLC programok fejlesztése és karbantartása
• PLC technikusok szakmai támogatása
• Az üzem tartalékalkatrész és karbantartási igény tervének elkészitése.
• A gyártósorok napi működésének biztosítása elektromos oldalról
• A gyártó berendezések hardveres és szoftveres ismerete

Elvárások / Requirements

Elképzeléseink rólad:

• Szakirányú felsőfokú vegzettség (Villamosmérnök diploma)
• Elektromos tervezői ambíció
• PLC programozói alapismeret
• MS Office felhasználói ismeret
• Jó kommunikációs készség
• Jó elemző készség
• Csapatjátékos

Alap szintű angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem kötelező!

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

• Nagy múltú nemzetközi vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Kérlek pályázatodat a "jelentkezem" gombra kattintva add be!