villamos tervezőmérnök / connected lighting electrical design engineer – led lighting integrated con | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
974 / 185
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Fő feladatok és felelõsségek/Main tasks & responsibilities:
• Kültéri LED lámpatesthez kapcsolódó beszerzett intelligens termékek értékelése, kiválasztása termékspecifikáció alapján a vevő ill. piaci igények szerint / Evaluate and select sourced intelligent products connect to LED outdoor luminaires based on customer/market demands and product specifications.
• Új beszállított lámpavezérlő, monitorozó rendszerek, szenzorok, és egyéb intelligens termékek validálása és teljes dokumentálása. / Validate and document new sourced lamp controllers and monitoring systems, sensors and other intelligent products.
• Beszállítókkal történő együttműködés új termékek bevezetése során. / Work with multiple suppliers to achieve product launch.
• Projekt szinten kezelni a komponensekkel, rendszerekkel, folyamatokkal és anyagokkal kapcsolatos vizsgálati programok tervezési, fejlesztési és koordinációs tevékenységeinek kialakítását, előkészítését és végrehajtását figyelembe véve a vevői igényeket, termék jellemzőket, költséget és mínőséget. / Establish plan and conduct design, development, and coordination for test programs or components, systems or processes or materials taking into account customers, product performance, cost and quality requirements on project level.
• Problémák feltárása, elemzése és megoldása / Identify, analyze and solve issues.
• Adatok előkészítése, elemzése és az eredmény bemutatása a vezetés felé. / Prepare and analyse data, present findings to upper level management.
• Vevő reklamáció, minőségi hiba elemzése alapján beszállítóval való egyeztetés a hibajelenségről és a termék korrekció időzítéséről PSO bevonásával / Analyze quality problems through data analysis, field returns, inform supplier involved PSO and check the timing of product corrective actions of supplier.

Elvárások / Requirements

Munkaköri követelmények/Job requirements:
• Felsőfokú villamos mérnöki végzettség / Master’s degree in electrical engineering
• Minimum 6 év terméktervezésben és fejlesztésben szerzett tapasztalat világítás területen/ Minimum 6 year lighting experience in product design and development.
• LED termék és hozzá kapcsolódó vezérlő, monitorozó rendszerek valamint szenzor eszközök és RF technológiák gyakorlati ismerete. / Experience of LED products and connected control, monitoring systems as well as practice in sensors and RF technologies.
• Alkalmazott regulációk és szabványok, regionális követelmények ismerete kiemelten RF és PLC területeken EMEAT régióban. / Experience of applicable regulatory, standards and regional requirements highlighted in RF and PLC fields.
• Elektromos mérések kivitelezésében, tervezésben szerzett gyakorlat / Practice in planning and execution of electronic measurements.
• Mérnöki elemzések, tesztelések, problémamegoldás és tervek kivitelezésére való képesség. / Demonstrated ability in engineering analysis, testing, problem solving, and design execution.
• Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven / Strong communication (verbal and written) skills in English and Hungarian
• Bizonyítottan jó képességek a hatékony csapatmunkára. / Proven ability to work effectively in a team.

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth