termeléstámogató és fejlesztő mérnök - izzólámpa terület | nagykanizsa

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagykanizsa, zala
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
9 / 5
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram Csoport Nagykanizsai telephelyére keresünk termeléstámogató és fejlesztő mérnököt!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

A termeléstámogató és fejlesztő mérnök feladatai:
• A gyárban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldása
• Műszaki ill. technológiai fejlesztések kezdeményezése, figyelembe véve a költségcsökkentést
• Anyagkiváltási tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
• Technológia fejlesztési tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
• Gyárban használatos informatikai rendszerek támogatása, használata (MIR, SAP, Enovia stb.)
• Kapcsolási rajzok szerkesztése, elkészítése
• Lámpadokumentációk előkészítése, elkészítése
• NPI csapatok munkájának helyi támogatása
• Új termékek helyi gyártásának elindítása határidők és egységköltség célok figyelembevételével
• Standard munkafolyamatok kialakítása (5S)
• AWO vezetés és részvétel

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
• Villamosmérnöki végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /Excel, Word, Minitab/
• Minőségbiztosítási ismeretek
• Vezetői és kommunikációs készség, határozottság, szervezőkészség, döntési képesség
• Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség, nagy terhelhetőség
• Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
• Vezetői tapasztalat
• Technológia tapasztalat
• LEAN, 5S tapasztalat, AWO vezetői tapasztalat
• Lámpagyártásban szerzett szakmai ismeretek
• Six Sigma Green Belt tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?

• támogató, szakmailag erős csapat
• karrierlehetőségek hosszú távon is
• modern gyár és munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.