telephelyi biztonsági vezető | kisvárda és hajdúböszörmény

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kisvárda és hajdúböszörmény, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
1020 / 188
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve. Az autólámpa üzletág több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

A Tungsram Kft. kisvárdai és hajdúböszörményi telephelyére keresünk telephelyi biztonsági vezető munkatársat.

• Munkáját az elvárható szakértelemmel és gondossággal végzi. Gondoskodik arról, hogy a vállalati központ által kiadott biztonsági előírások, szabályok, követelmények minden telephelyen érvényesüljenek.
• Gondoskodik arról, hogy a krízishelyzetek kezelésének előírásai és a biztonsági előírások naprakészek legyenek és betartásra kerüljenek a vállalat valamennyi egységénél (háttér ellenőrzés, azonosító kártya viselés, telephelyek biztonsági szabályinak betartása)
• Beléptető -, CCTV - és betörésgátló rendszerek megfelelő alkalmazásával gondoskodik a vállalat telephelyein költséghatékony biztonsági rendszerek felállításáról és működtetéséről
• Szerződéses partner alkalmazásával oldja meg a vállalat valamennyi telephelyének őrzésvédelmi feadatait. Gondoskodik valamennyi saját dolgozónk és a vállalat telephelyein szerződés alapján munkát végző partnerek biztonságáról, be-kiléptetéskori kultúrált de megbízható ellenőrzésérükről
• A vállalat biztonsági szabályai és a kríziskezelési előíráoknak megfelelően:
-vizsgáljon ki minden vállalati biztonságot érintő fenyegetést vagy vállalat tulajdon elsajátítására irányuló cselekményt, adjon javaslatot azok megelőzésére, intézkedjen a biztonsági rendszerek tökéletesítésére
-rendszeresen auditálja a biztonsági szolgáltató cég tevékenységét, adjon javaslatot hatékonyságuk növelésére és ellenőrizze annak hatékonyságát,gondoskodjon arról, hogy a szerződéses partner a legjobb szolgáltatást nyújtsa a piacon elérhető leghatékonyabb áron
-készítsen rendszeres, de legalább évi egyszeri biztonsági önértékelést, tegyen javaslatot és intézkedjen a tanúlságok hasznosításáról
• Működjön közre a területet irintő pénzügyi tervezet elkészítésében és gondoskodjon a rendelkezésre állő budget hatékony felhasználásáról.
• Folyamatos önképzés, részvétel a tevékenységet segítő, kiegészítő tanfolyamokon, tréningeken.

Elvárások / Requirements

• Befejezett középfokú vagy felsőfokú végzettség (gazdasági, mérnöki diploma; rendőrtiszti végzettség előny) • Minimum 2-3 év vagyonvédelem területén szerzett gyakorlat
• Jó kommunikációs és meggyőzőképesség
• Munkaterületen elért eredmények
• Pontosság
• Változások kezdeményezése és vezetése
• Problémamegoldó készség, megoldás-orientált döntések meghozatalának képessége
• Angol nyelvtudás
• Számítógépes ismeretek, MC Office
• Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
• Projekt vezetés
• Több telephely feladatainak ellátásra képes
• Utazási hajlandóság

• Legyen tudatában annak, hogy tevékenysége akár közvetve, vagy közvetlenül hogyan befolyásolja a minőséget.
• Ismerje és tartsa be a munkakörére vonatkozó minőségbiztosítási eljárásokat, utasításokat.

• Ismerje fel és tegyen javaslatot a minőséget veszélyeztető helytelen gyakorlat kiküszöbölésére.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Személyre szabott fejlődés és karrierút
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
• Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
• Jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Piroska Déri

piroska.deri@randstad.hu

+36 30 340 89 02