projekt vezető mérnök | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
125 / 27
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát. Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe keresünk projekmanagert.

Feladatai:

· Gyári projektek vezetése, megtervezése, ütemezése és végrehajtása
melyben cél a gyártási folyamatok fejlesztése, költségcsökkentés, minőségjavítás és új
termékek bevezetése
Kapcsolódó projektekkel történő folyamatos egyeztetés,együttműködés
· Gyári szervezetekkel történő együttműködés, a projekt tervek felépítése és a projekt
lebonyolítása során
· Projekt megvalósítására dedikált csapat vezetése
· Projekt beszámolók megtartása és a projekt dokumentálása
Auditképesség megvalósítása fenntartása
· Változások menedzselése, a folyamtos gyártás megindulásáig a project követése
Vevői műszaki kommunikáció, látogatások,vevőauditok lebonyolítása ill. azon való részvétel
Új termék árajánlat kidolgozásában való részvétel
Mintagyártások szervezése, dokumentálása, követése

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
· felsőfokú műszaki végzettség
· angol nyelvtudás tárgyalási szinten
· projektvezetési tapasztalat
· önállóság
· célorientáltság
· jó kommunikációs képesség
· határozottság
· vezetői képesség, együttműködési készség
· stressztűrő képesség

Az ideális jelölt:
· gyártástechnológiai ismeretek
· SAP ismeret
· LEAN ismeret
· jó problémamegoldó képesség
· csapatmunka

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

· nagyon változatos, komplex munkakör
· sok társterülettel van lehetőség együtt dolgozni
· multinacionális céges kultúra
· szakmai fejlődést nagyon támogató környezet
· a cégen belüli változásokkal izgalmas új projektek jönnek

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.