npi mérnök | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
124 / 26
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe, lemezmegmunkálás területre keresünk NPI mérnököt.

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát.

Feladatai:

• Stancoló és Lézervágó gépek CAD-CAM-es programozása
• 2D/3D tervezés, műhelyrajzok elkészítése
• Folyamatfejlesztés
• TCO projektekben való aktív részvétel
• Mintagyártás támogatása
• Árajánlatok készítése
• Táblaprogramok készítése
• Új technológiák támogatása
• Új technológiák bevezetése
• Hajlítás technológia műszaki támogatása
• LOTO feladatok végrehajtása

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:

• Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
• Hegesztőmérnöki végzettség előny,
• Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalat,
• Szabványismeret (ISO 9001, ISO TS/IATF),
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Középfokú angol nyelvtudás,
• Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
• Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
• Együttműkődő képesség,
• Precíz, pontos munkavégzés.

Az ideális jelölt:
• eredményorientált
• átfogó és komplex látásmóddal rendelkezik
• vállalati szinten gondolkozik

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?

• a cégen belüli változások miatt növekszik a piac és a megrendelések száma, így sok izgalmas projektre lehet számítani
• komplex munkakör, melyben sokat lehet tanulni
• multinacionális cég

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.