minőségügyi mérnök | hajdúböszörmény

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
hajdúböszörmény, hajdú-bihar
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
468 / 67
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Minőségügyi mérnök kollégát keresünk Hajdúbörményre a Tungsram gyárába!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

Feladatok:

- Minőségi mérőszámok nyomon követése, javító és megelőző intézkedések meghatározása és felügyelete
- Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- Részvétel az új termékek bevezetésében, a mintagyártások felügyeletében és a kapcsolódó felülvizsgálatokon
- A reklamációk okainak feltárása , akciók meghatározása és ellenőrzése
- 8D riportok készítése
- Folyamatos kommunikáció a belső és külső vevőinkkel
- Az információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- Belső auditokon való aktív részvétel
- Minőségügyi dokumentációk, előírások változásainak kezelése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, anyag-, minőségbiztosítási mérnök);
- Legalább 2-3 év minőségügy területén szerzett szakmai tapasztalat ipari, termelési környezetben
- Középfokú angol nyevtudás
- Minőségorientált gondolkodás
- Magas terhelhetőség
- Magabiztos fellépés
- Magas szintű rugalmasság
- Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
- Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- Személyre szabott fejlődés és karrierút
- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény (Kinizsi utca 1.)

Kapcsolattartó / Applications