minőségirányítási gyakornok (kerámiagyár) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
584 / 98
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Érdekes számodra a minőségirányítás, quality vonalon gondolkozol hosszútávon? Tudsz 32 órában dolgozni?

A Tungsram budapesti kerámiagyárába keresünk minőségirányítási gyakornokot!

Feladatok, amelyet a gyakornok elsajátít:

• A felelőssége alá tartozó kerámia gyártás minőségtervének elkészítése, a feladatok koordinálása, a megvalósulás nyomonkövetése, az esetleges eltérésekre javító intézkedések kezdeményezése, megvalósulásuknak nyomon követése
• Külső és belső minőségi reklamációk és jelzések kezelése, javító intézkedések kezdeményezése, követése, változások minőségirányítási rendszerbe történő beillesztése
• Minőséggel kapcsolatos mutatók és statisztikák készítése
• Rendszeres beszámoló a nyitott témákról a közvetlen vezető részére
• A gyártásközi és laboros minőségellenőrök, technikus koordinálása
• Dolgozók minőségügyi oktatása, a munkavégzéséhez szükséges minőségbiztosítási ismeretek és készségek meglétének ellenőrzése, fejlesztése.
• FIS és SPC adatfigyelés, elemzés, ill. beavatkozások és zárolások kezelése
• Minőségügyi dokumentáció érvényességének figyelemmel kísérése Kiugró selejtek okainak, gyártási körülményeinek meghatározása, beszámolás a reggeli bejáráson
• Külső és belső auditokon való részvétel, intézkedések végrehajtása, visszaellenőrzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

• Folyamatban lévő Főiskolai / Egyetemi mérnök végzettség (Bsc / Msc)
• Minimum 32 óra / hét vállalása
• Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Precíz és önálló munkavégzés
• Erős folyamat ismeret, eredmény orientáltság és proaktívítás
• Kreatívitás, nyitottság új ötletekre
• Agilitás és elkötelezettség a napi rutin iránt
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:
• Nagy múltú vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Vállalaton belüli karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a hirdetés mellett található "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.