minőségbiztosítási mérnök | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
129 / 31
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát.

Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe keresünk minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatai:

• A telephely termelési, műszaki és projekttevékenységének irányítása az üzleti célok figyelembevételével
• A termelés folyamatosságának biztosítása és fenntartása a vevő kiszolgálási, költségcsökkentési és minőségi
• ISO 9001 és IATF szabvány ismerete, alkalmazása
• Folyamat auditok tervezése, a végrehajtása és dokumentálás megvalósítása
• NPI projektek minőségi oldalról való támogatása, vevői igények rendszerbe építése, PPAP dokumentációk összeállítása
• Vevői reklamációk intézése , mérési, hibaelemzési feladatok elvégzése
• Minőségrendszer dokumentumok karbantartása, igény szerint újak készítése
• MCP-k, PQI-ok felülvizsgálata, módosítása, az új dokumentumok létrehozása
• SPC mérnöki feladatok, vevők igénye szerinti minőségtanúsítások biztosítása
• Minőségellenőrök szakmai fejlesztése a felmerülő igények szerint
• Minőségirányítási oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése és megtartása
• Minőségi akciók intézkedéseinek végrehajtásának követése
• SAP idegenáru átvételnél helyettesít

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum 5 éves gyakorlati tapasztalat (hasonló területen szerzett előnyt jelent)
• Tárgyalóképes angolnyelvtudás
• Six Sigma és Lean ismeretek

Az ideális jelölt:
• eredményorientált
• átfogó és komplex látásmóddal rendelkezik
• vállalati szinten gondolkzik

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

• rálátást ad a teljes termelési folyamatra, a teljes telephely termékeit meg lehet ismerni
• komplex feladat, melyben nagy mértékben együtt kell dolgozni az új termék bevezetését támogató kollégákkal
• jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.