minőségbiztosítási mérnök gyakornok - customer quality | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
123 / 25
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram Csoport Minőségbiztosítási mérnök csapatába keresünk gyakornokot heti min. 32 óra vállalásával.

Ha érdekel a minőségbiztosítás területe, jól beszélsz angolul és megvan a műszaki háttered, jelentkezz most!

Mik lesznek a fő feladataid?

- minőségbiztosítási szempontból a vevői reklamációk kezelése: adatrögzítés, nyomon követni a reklamáció megoldását, utánkövetés, társszervezetekkel való szoros együttműködés
- a vevőkkel és a házon belüli sales-es kollégákkal való egyeztetés angol és magyar nyelven
- raktári auditokon való részvétel, készlet ellenőrzés
- problémás termékek kezelése
-minőségbiztosítási folyamatok nyomon követése, ha szükséges javító intézkedések bevezetése, közreműködés a gyárakkal
- vevői reklamáció esetén lehetséges gyökérokok feltárása, fejlesztő és gyártási csapatokkal közreműködve

Érdemes minden minőségügyi kérdést projektszemlélettel kezelned, utánajárni, megérteni - és ehhez minden segítséget meg is fogsz kapni a vezetőidtől!

Elvárások / Requirements

Milyen háttérrel érdemes jelentkezned?

- műszaki véna: gépészmérnök / villamosmérnök / mechatronikai mérnök / műszaki menedszer tanulmányok
- minőségbiztosítás terület iránt való érdeklődés és motiváció
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- erős problémamegoldási készségek
- ha mersz kérdezni és kezdeményezni

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezned?

- egy multinacionális cégnél megismerheted a teljes üzleti működést, átláthatod minden terület szerepét
- angol nyelvtudásodat napi szinten használhatod, hiszen nemzetközi a munkakörnyezet
- továbbfejlesztheted minőségbiztosítási tudásodat
- velünk tervezhetsz hosszútávon, támogatjuk a gyakornokok karrierútját

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.