minőségbiztosítási gyakornok - autólámpa | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
eszter paksa, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
588 / 99
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Csatlakozz minőségirányítási gyakornokként a Tungrsam csapatához!

- Hosszú távú karrierlehetőség
- budapesti nagy múltú vállalat, gyártókörnyezet

Legfőbb feladatok:

- minőségbiztosítási szempontból az autólámpákkal kapcsolatos vevői reklamációk kezelése és megoldása
- információk biztosítása a társterületeknek
- a hibás fényforrások elsődleges kiváltó okának az elemzése
- a lehetséges gyökérokok elemzése, és ezáltal a gyártási csapatok támogatása
- a vevői reklamációk figyelése
- a vevő és a cég közötti kommunikáció megkönnyítése
- a minőségbiztosítási vezető általi feladatok végrehajtása
- folyamatos önfejlesztés, tanfolyamokon és tréningeken való részvétel

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Jelenleg is folyó felsőfokú mérnöki tanulmányok vagy ehhez kapcsolódó terület / releváns tapasztalat
- Erős háttértudás műszaki területen (például fizika, elektronika, mechatronika)
- Minőségbiztosítási technikák és statisztikai ismeretek előny
- Kiváló kommunikációs készség (elsősorban írásban)
- Jó analitikus és problémamegoldó képesség
- Különböző tevékenységek párhuzamos végzésének készsége
- Eredmény orientált gondolkodásmód
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló MS Office ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Angol tudás napi szintű használata és fejlesztése
- Támogató környezet, kellemes atmoszféra
- Izgalmas lehetőség, hogy gyártási környezetben tanulj a minőségbiztosítás sajátságairól

Kapcsolattartó / Applications

Eszter Paksa
+364112090