mérnök gyakornok - led terület | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
133 / 35
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A Tungsram csoporthoz keresünk villamosmérnök / mechatronikai mérnök gyakornokot, LED területre!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

Fő feladatok:

- Mérnökök napi munkájában nyújtott támogatás
- Projektek támogatása
- Dokumentációkezelés, adminisztratív feladatok
- Kísérletek elvégzése, eredmények kiértékelése
- Kapcsolattartás társosztályokkal/beszállítókkal

Elvárások / Requirements

- Folyamatban levő /2 éven belül befejezett mérnöki egyetemi tanulmányok, preferált a villamos / mechatronikai mérnök végzettség
- Munkavégzés min. heti 24 órában
- Alapvető világítástechnikai ismeretek
- Professzionális MS Office felhasználó
- Motivált, csapatjátékos személyiség
- Erős statisztikai, elemző és problémamegoldó képesség
- Legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezned?

- közelebbről megismerkedhetsz a LED technológiával
- sokrétű pozíció, nagyon sokat tanulhatsz
- jó hangulatú csapat, nagy szaktudással

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.