mechanical design engineer | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
-, budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
1002 / 191
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Tungsram returns to the market as an innovative global brand, headquartered in Hungary, Budapest. ”Innovation is our heritage” – is the core belief of the new management of Tungsram Group, continuing and reinvigorating a 120 year old proud tradition of Hungarian creativity and innovation. The Tungsram Group will invest into future-safe technologies and dynamically growing global markets, while still strengthening the Lighting core of its business. Tungsram offers on the world market a comprehensive range of premium European brand light sources with design, development and manufacturing in Europe.

Fő feladatok és felelõsségek/Main tasks & responsibilities*:
• Lámpatestek EU követelményeinek elsajátítása / Practice in Luminare EU regulations
• Termékek tervezése, értékelése és megvalósítása a koncepciótól a késztermékig termékspecifikáció alapján, a folyamat pontos dokumentálása /Design, evaluate and implement products from concept to finished product based on product specifications and document correctly
• Új beszállított termékek validálása /Validate new sourced products
• Beszállítókkal történő együttműködés új termékek bevezetése során/ Work with multiple suppliers to achieve product launch
• A komponensekkel, rendszerekkel, folyamatokkal és anyagokkal kapcsolatos vizsgálati programok tervezési, fejlesztési és koordinációs tevékenységeinek kialakítása, előkészítése és végrehajtása figyelembe véve a vevői igényeket, termék jelemzőket, költséget és mínőséget./ Establish plan and conduct design, development, and coordination for test programs or components, systems or processes or materials taking into account customers, product performance, cost and quality requirements.
• Problámák feltárása, elemzése és megoldása / Identify, analyze and solve issues.
• Adatok előkészítése, elemzése és az eredmény bemutatása a vezetés felé. / Prepare and analyse data, present findings to upper level management.
• Vevő reklamáció, minőségi hiba elemzése alapján termék korrekció / Analyze quality problems through data analysis, field returns and experimentation to create more robust designs to reduce service incidence rates.

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú gépészmérnöki végzettség / Bachelor or Master’s degree in mechanical engineering
• Minimum 2 év terméktervezésben és fejlesztésben szerzett tapasztalat, LED termék vagy hasonló ipari eszköz előnyt jelent / Minimum 2 years of experience in product design and development preferably LED product and/or similar of industrial devices.
• Gépipari tervezésben szerzett gyakorlat / Practice in mechanical design.
• Fröccsöntésben vagy présöntésben szerzett tervezői tapasztalat előny/ experience in high pressure die-casting components design is an advantage.
• Mérnöki elemzések, tesztelések, problémamegoldás és tervek kivitelezésére való képesség / Demonstrated ability in engineering analysis, testing, problem solving, and design execution
• Gépész tervező szoftverek ismerete (pl. Altium, AutoCad, Solidworks) / Competent in the use of mechanical engineering softwares (for ex. Altium, AutoCad, Solidworks).
• Alkalmazott regulációk és szabványok ismerete előny/ Experience of applicable regulatory and standards is an advantage
• Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven / Strong communication (verbal and written) skills in English and Hungarian
• Bizonyítottan jó képességek a hatékony csapatmunkára / Proven ability to work effectively in a team

Kapcsolattartó / Applications

Piroska Déri

piroska.deri@randstad.hu