laboratory leader | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
911 / 170
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
A termékfejlesztő csapat részeként feladata a vevői igények kielégítése standard ill. testreszabott megoldások által. / Will be part of a product development and customization team that delivers bespoke and standard solutions to customer problems. Fő felelősségi kör a vevői igényeket maximálisan kielégítő LED lámpatestek tervezése, viszonylag rövid határidőn belül. / Main responsibility will be to design LED luminaires that fulfil customer requirements within tight timelines agreed by the business with the customer.

Fő felelősségi területek / Essential responsibilities:

-Az Engineering Operations valamennyi műszaki vonatkozású tevékenységének felügyelete / Oversight of all Technology related activities of the Engineering Operations.
-Az Engineering Operations jövőképének megfogalmazása, stratégiák kidolgozása. Úgy alakítja az Engineering Operations szervezetét és működését, hogy az a legjobb mértékben támogassa a termékfejlesztést laboratóriumi szolgáltatásokkal. /Shapes Engineering Operations vision, formulates strategies. Shapes Engineering Operations to best support product development with laboratory services.
-Az Engineering Operations pénzügyi tervének elkészítése és szigorú végrehajtása./Prepares financial plan for Engineering Operations, keeps financial rigor – spending to budget.
-Az erőforrások menedzselése és a szervezet ehhez igazodó kialakítása. A csoport és az egyes tagok fejlesztése a teljesítmény és a Tungsram-értékrend terén, a készségarányok kezelése. / Manages resources, forms organization accordingly. Ensures team and individual development on performance and Tungsram values, manages skill-mix.
-A környezet- és egészségvédelmi, valamint munkabiztonsági megfelelőség elősegítése / Promotes EHS compliance.
-A vevők Tungsram tesztelési módszereibe vetett bizalmának növelése érdekében vevőlátogatásokat szervez, támogatja a vevőket tesztelési kéréseik teljesítésével. / Organizes customer visits to increase customer confidence in Tungsram testing methods, supports customer testing requests.

Elvárások / Requirements

Szakképzettségek, elvárások / Qualifications, Requirements:

-Felsőfokú mérnöki vagy egyéb tudományos végzettség / Advanced degree in engineering or science
-Fényforrás tervezési és gyártási folyamatainak ismerete / Knowledge of design and manufacturing processes of light sources/systems
-Minimum 10 év technológia vezetői tapasztalat /10+ years of experience in Technology leadership positions.
-Minimum 3 év laborvezetői tapasztalat / 3+ years laboratory management experience
-Minőségügyi rendszerek ismerete / Quality systems knowledge
-Mérésügyi rendszerek és méréstechnikai módszerek ismerete / Knowledge in measurement systems and measurement methods
-Six Sigma BB/MBB képesítés / Six Sigma BB/MBB certification
-Globális, multi-kulturális környezetben való munkavégzési képesség /Ability to work globally in a multi-cultural environment
-Vevőkommunikációban szerzett tapasztalat előnyt jelent / Experience in customer communications is a plus.

Desired Characteristics :

-Képes egyszerre párhuzamos feladatokat menedzselni. / Capable to manage several requests parallel
-Betartja a határidőket. / Respecting time-lines
-Probléma megoldó attitűddel rendelkezik. / Problem-solver type
-Képes egy csapat tagjaként dolgozni és vezetőként felelősséget vállalni a csapat teljesítményéért. / Proven ability to work effectively as part of a team, including leadership of key deliverables
-Bizonyítottan képes mérnöki tervezésre, tesztelésre és problámamegoldásra. / Demonstrated ability in engineering analysis, testing, problem solving,
-Idejének 30%-ában hajlandó utazni. / Ready to travel, appr. 30% of her/his time
-Csapatjátékos / Team player
-Jó kommunikációs képesség angolul is. / Good communication skills in English

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk / Offer:

-Kihívást jelentő feladatok / Challenging job content
-Szakmai fejlődés lehetősége / Professional improvement
-Új kihívásokkal teli és fejlődő gyártó vállalat / Manufacturing company with new challenges and improvement

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth