kreatív gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
775 / 68
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Csomagolási mérnök gyakornokot keresünk a Tungsramhoz, gyártó környezetbe, Budapestre!

Csomagolási mérnök gyakornokként folyamatos mentorálás mellett válhatsz egyre önállóbbá és vihetsz egyre komplexebb csomagolási projekteket!

Mik lesznek a fő feladataid?
Ha érdekel a marketing, szeretnél fejlődni és kellenek az alapok, akkor olvass tovább:
A Tungsramnál branding/arculat váltásból adódóan új designon dolgozik a csapatunk -> az ezzel kapcsolatos ötletelés, kidolgozás, megvalósítás része lenne a feladatodnak.
További feladatok:
- a termékek csomagolásával kapcsolatos adatok kezelése SAP-ban, illetve más, cégspecifikus rendszerekben
- gyűjteni és feltölteni a hiányzó vagy módosított adatokat az adatbázisba
- riportok készítése és küldése, határidők kézben tartása
- szolgáltató cégekkel való együttműködés és kommunikáció (angol nyelven)
- együtt kell majd dolgoznod rengeteg más csapattal, a csomagoláson kívül a pénzügyi, sales-es, termékfelelős és supply chain területeken dolgozó kollégákkal

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:
- folyamatban lévő vagy éppen befejezett egyetemi tanulmányok (közgazdaságtan vagy műszaki terület)
- legalább 30 óra vállalása hetente
- mérnöki, műszaki háttér vagy érdeklődés, analitikus gondolkodásmód
- Magyar és legalább középfokú angol nyelvtudás
- erős kommunikációs készségek, gyors tanulási készség
- MS Office ismerete

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?
- komplex feladatok, egyre növekvő felelősségi kör, ahogy fejlődsz
- jó csapat
- a csomagolási folyamatot end-to-end sajátíthatod el
- ha a munkahelyeden jól akarod érezni magad, jelentkezz
- erős marketing alapok megszerzése
- kreativitás fejlesztése
- új megoldások kialakítása, saját ötletek

Kapcsolattartó / Applications