központi épületkarbantartó specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
1155 / 212
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Feladatok:

-Irodaház, központi épületek műszaki szolgáltatásainak és karbantartásának biztosítása, tisztaságának felügyelete
-Létesítmény zavartalan működtetése, a felmerülő problémák hatékony kezelése
-Folyamatos energia szolgáltatási üzemvitel biztosítása a telephelyi szolgáltatás szervezet bevonásával
-Karbantartási tervek és azok megvalósításának ütemezése, egyeztetett javítások, felújítások koordinálása
-Költséghatékony és tervszerű karbantartás működtetése
-Szolgáltatások folyamatos fejlesztése
-Irodaház üzemeltetési tevékenységgel összefüggő kimutatások, elemzések készítése
-Belső adminisztráció, jelentések, kimutatások készítése
-Irodaház üzemeltetési tevékenység hatékonyságának növelése
-Kapcsolattartás a külsős karbantartó szolgáltatókkal (takarítás, épületkarbantartás)

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-Gépészmérnök diploma (preferáltan épületgépészet szakon)
-Társalgási szintű angol nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-Precíz és önálló munkavégzés
-Jó kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó képesség
-Dinamikus, motivált személyiség
-Jó szervezőkészség

Amit kínálunk / Offer

-Változatos, dinamikus munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth