karbantartást támogató mérnök | kisvárda

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kisvárda, szabolcs-szatmár-bereg
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
961 / 181
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Feladatok:

-A létesítményeken külső vállalkozó által végzett munkák szakmai és munkavédelmi, valamint műszaki ellenőrzése.
-A gyártáshoz szükséges szolgáltatási rendszer felügyelete, üzemzavar esetén a hibaelhárítás megszervezése.
-Karbantartási tevékenységekhez használt anyagok nyomonkövetése, tartalékalkatrészek biztosítása.
-A karbantartási és energiacsökkentési projektek kezdeményezése, projektek önálló irányítása.
-Légtechnikai rendszerek változtatásainak nyomonkövetése, ellenőrzése.
-A szolgáltatási rendszerek és gépek üzemórák szerinti karbantartásának nyomonkövetése, karbantartások megszervezése, azok irányítása.
-A létesítmények komfort viszonyainak folyamatos fejlesztése, fejlesztési javaslatok kidolgozása.
-A létesítmények állagmegóvó karbantartásának tervezése, a munkák irányítása.
-Tüzelőberendezések és rendszerek éves karbantartásának, felülvizsgálatának tervezése, ütemezése.
-Hűtőberendezések időszakos karbantartásának, felülvizsgálatának tervezése, ütemezése.
-A karbantartási költségtervek elkészítésében aktív közreműködés, a havi, negyedéves és éves költségkeretek betartása.
-A létesítmény karbantartási munkák során a dolgozók közvetlen szakmai irányítása, és a munkák felügyelete a vonatkozó törvények és utasítások betartása és betartatása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész, gépészmérnök)
-Ipari, termelési környezetben szerzett szakmai tapasztalat
-Középfokú angol nyevtudás
-Magas terhelhetőség
-Magabiztos fellépés
-Magas szintű rugalmasság
-Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
-Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

-Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
-Személyre szabott fejlődés és karrierút
-Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
-Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
-jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth