karbantartás támogató mérnök - üveggyár | nagykanizsa

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagykanizsa, zala
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
29 / 7
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Nagykanizsai Fényforrásgyárba, üveggyártás területre keres a Tungsram gyárkarbantartás támogató mérnököt!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

A Karbantartás támogató mérnök feladatai:
• A gyárban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldása
• Műszaki ill. technológiai fejlesztések kezdeményezése, figyelembe véve a költségcsökkentést
• Meglévő és beérkező alkatrészek minőségi vizsgálata
• Külső-belső minőségi vizsgálati rendszer kialakítása
• Alkatrészek életciklus figyelő rendszer kialakítása, működtetése
• Kapcsolattartás az alkatrész beszálítókkal
• Technológia fejlesztési tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
• Gyárban használatos informatikai rendszerek támogatása, használata (Megamation, SAP, stb.)
• Műszaki rajzok szerkesztése, elkészítése (AutoCad, Solid Edge használat)
• Standard munkafolyamatok kialakítása (5S)
• Karbantartási tevékenység vezetése, koordinálása

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
• Felsőfokú végzettség
• Műszaki rajz ismerete, készítése
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /Excel, Word, Minitab, AutoCad, Solid Edge/
• Minőségbiztosítási ismeretek
• Vezetői és kommunikációs készség, határozottság, szervezőkészség, döntési képesség
• Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség, nagy terhelhetőség
• Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
• Technológia tapasztalat
• Karbantartásban, alkatrészgyártásban szerzett szakmai ismeretek
• Vezetői tapasztalat
• LEAN, 5S tapasztalat
• Six Sigma Green Belt tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?

• támogató, szakmailag erős csapat
• karrierlehetőségek hosszú távon is
• üveggyártási technológia

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.