junior quality mérnök pozíció | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
783 / 134
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Szívesen dolgoznál egy nagy múltú gyártócégnél, Budapesten?

A Tungsram keres csapatába Junior Quality mérnök kollégát!

Feladatok:

• Minőségi reklamációk kivizsgálásának irányítása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése, visszaellenőrzése.
• Minőségi mutatók és statisztikák készítése, rendszeres beszámoló a nyitott témákról a közvetlen vezető részére.
• Kiugró selejtek okainak, gyártási körülményeinek meghatározása, beszámolás a reggeli bejáráson.
• A gyártásközi minőségellenőrök munkájának koordinálása.
• SPC adatfigyelés, elemzés, illetve a beavatkozások, zárolások felügyelete.
• Külső és belső auditokon való részvétel, intézkedések végrehajtása, visszaellenőrzése.
• Mérő- és vizsgálóeszközök állapotának figyelemmel kísérése, kalibrálások.
• Dolgozók minőségi oktatása, a munkavégzéséhez szükséges minőségbiztosítási ismeretek és készségek meglétének ellenőrzése, fejlesztése.
• Minőségügyi dokumentáció érvényességének figyelemmel kísérése - felelős az akciótervekben megfogalmazott változtatások bevezetéséért a minőségügyi rendszerbe.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

• Főiskolai / Egyetemi végzettség (Bsc / Msc)
• Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Precíz és önálló munkavégzés
• Erős folyamat ismeret, eredmény orientáltság és proaktívítás
• Kreatívitás, nyitottság új ötletekre
• Agilitás és elkötelezettség a napi rutin iránt
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

• Gyártó környezet Budapesten (IV. kerület)
• Nagy múltú vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Vállalaton belüli karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications