gyártósori mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
128 / 30
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Gyártósori mérnököt keresünk a Tungsram Csoport budapesti gyárába!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve.

Gyártósori mérnökként a fő feladataid a következők lesznek:

- A gyártási folyamat technológiai felügyelete
- Veszteségek elemzése, termelési hatékonyságot növelő projektek generálása, végrehajtása
- Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása
- A gyártás minőségi mutatóinak nyomonkövetése, ellenörzése, javító intézkedések meghatározása
- Vevői reklamációk kivizsgálása
- Auditokon való részvétel
- Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése

Elvárások / Requirements

Milyen háttérrel érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

- Fesőfokú szakirányú műszaki végzettség – gépészmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai mérnök / kohómérnöki / alakítástechnológiai végzettség
- 1-5 éves termelésben szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Rajzolvasási és mérési gyakorlat
- Mérési eljárások és mérőeszközök alapszintű ismerete
- Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
- Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
- Együttműkődő képesség,
- Precíz, pontos munkavégzés.

Az angol nyelvtudás nem elvárás a pozícióban.

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

- hatalmas tudásbázis, nagyon sokat lehet tanulni
- megismerheted a gyártás részletes működését egy nagy múlttal rendelkező cégnél
- a cég átalakulása kapcsán izgalmas új projektek jönnek, nagy a fókusz az innováción
- béren kívüli juttatási csomag, sportolási támogatás
- különleges technológiát ismerhetsz meg ebben a pozícióban

Kapcsolattartó / Applications

You may apply with "application without CV" - there is an opportunity to add a CV, it is just not mandatory.