folyamatmérnök gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
576 / 94
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A Tungsram budapesti gyárába keresünk folyamatmérnök gyakornokot!

Most végeztél az egyetemen és szívesen megtapasztalnád milyen egy új terméket bevezetni? Izgalmas számodra új folyamatok kialakítása?
Jelentkezz a Tungsramhoz folyamatmérnök gyakornoknak!
Itt végre kipróbálhatod élesben, amiről az egyetemen csak tanultál!

Feladatok:

- Új gyártási technológia kialakításában való aktív részvétel a folyamatmérnök utasításai alapján
- További fejlesztésekben való részvétel
- Kísérletek végrehajtása, mérések, adatok kiértékelése
- Minőségbiztosítási folyamat kialakításának támogatása
- Rendszeres prezentációk készítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Frissen megszerzett diploma, vagy folyamatban lévő felsőfokú mérnöki tanulmányok (Anyagmérnök, Szilikátmérnök szakirány előny)
- Minimum heti 20 órás foglalkoztatás (heti 40 óra előny) és lehetőség szerint minimum 1 év gyakornoki idő vállalása
- Gyártásban szerzett szakmai gyakorlat előny
- Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Haladó szintű MS Office ismeretek
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Pontosság, precizitás, önállóság
- Erős folyamat- és eredmény orientált gondolkodásmód
- Proaktivitás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Nagy múltú vállalat
- Változatos munka
- Folyamatos szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni az oldalon, a "Jelentkezés" gombra kattintva lehet.