csomagolási mérnök gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsófia tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
1039 / 194
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Mik lesznek a fő feladataid?

Ha érdekel a marketing, szeretnél fejlődni és kellenek az alapok, akkor olvass tovább:

A Tungsramnál branding/arculat váltásból adódóan új designon dolgozik a csapatunk -> az ezzel kapcsolatos ötletelés, kidolgozás, megvalósítás része lenne a feladatodnak.

További feladatok:

- a termékek csomagolásával kapcsolatos adatok kezelése SAP-ban, illetve más, cégspecifikus rendszerekben

- gyűjteni és feltölteni a hiányzó vagy módosított adatokat az adatbázisba

- riportok készítése és küldése, határidők kézben tartása

- szolgáltató cégekkel való együttműködés és kommunikáció (angol nyelven)

- együtt kell majd dolgoznod rengeteg más csapattal, a csomagoláson kívül a pénzügyi, sales-es, termékfelelős és supply chain területeken dolgozó kollégákkal

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:

- folyamatban lévő vagy éppen befejezett egyetemi tanulmányok (közgazdaságtan vagy műszaki terület)

- legalább 30 óra vállalása hetente

- mérnöki, műszaki háttér vagy érdeklődés, analitikus gondolkodásmód

- Magyar és legalább középfokú angol nyelvtudás

- erős kommunikációs készségek, gyors tanulási készség

- MS Office ismerete

Amit kínálunk / Offer

-Multinacionális vállalat
-Rugalmas munkaidő
-Egyedülálló fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth