stratégiai beszerzési gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
1172 / 217
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Érdekel a stratégiai beszerzés és szeretnél belelátni egy multinacionális cég működésébe?
Ha minimum 32 órát tudsz vállalni, jelentkezz Sourcing csapatunkba, ahol idővel saját projekteken is dolgozhatsz!

Beszerzési gyakornokként a feladataid közé tartozik majd:

A beszállítói adatbázis karbantartása és frissítése, hogy mindig a legpontosabb információkkal tudjunk dolgozni

Beszállítókkal való kapcsolattartás

A többi funkcióval való szoros együttműködés (folyamatfejlesztés, problémamegoldás)

A számlák azonosítására szolgáló PO (purchase order) rendszer és nyitott megrendelések kezelése

A beszerzési folyamatokban való elmélyülés lehetősége (tárgyalások, eAukciók és eBid )

Elvárások / Requirements

Egyetemi vagy főiskolai folyamataban lévő tanulmányok vagy megszerzett diploma

Preferáltan: közgazdaság/pénzügy/logisztika/műszaki menedzsment

Folyékony magyar és legalább középfokú angol nyelvtudás

Eredmény orientáltság-folyamatok koordinálása cégen belül és cégen kívül
egyaránt.

Folyamat fókusz és minőségi munkára törekvés

Jó kommunkációs képesség

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

Profi és motivált a csapatunk, szívesen foglalkozunk az új kollégák tanításával

Gyártó környezetben dolgozni nagyon izgalmas, ráláthatsz egy teljes üzlet működésére, nem csak részfeladatokra számíthatsz

Ahogy egyre önállóbb leszel, megbízunk benned és támogatunk mindenben, hogy tudj fejlődni

Kapcsolattartó / Applications