ellátási lánc (supply chain) gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó bertók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
135 / 37
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.
Ellátási lánc (Supply Chain) gyakornoki lehetőség a Tungsramnál, gyártó környezetben!

Fő feladatok & felelősségek:

- a heti kereslet és kínálat tervezés támogatása
- készlet elérhetőségi adatok szolgáltatása
- új folyamat felépítésében, tesztelésében és kivitelezésében való részvétel
- termék és tervezési paraméterek frissítése, hogy a többi kolléga és funkció számára elérhetőek legyenek a legfrissebb információk
- rendszeres és ad-hoc elemzések készítése, adatgyűjtés, riportok minőségének ellenőrzése (készlet, kereslet-előrejelzés, elérhetőségek, beszállítói kapacitások)
- új riportok fejlesztésében való részvétel

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:

- folyamatban lévő vagy éppen befejezett egyetemi tanulmányok, preferáltan gazdasági területen (lehet műszaki is)
- legalább 30 órát tudsz vállalni a héten, minimum 4 munkanapon
- szívesen dolgozol számokkal, készítesz riportokot, erős analitikus készségekkel rendelkezel
- Magyar és angol nyelven kommunikációs szinten beszélsz
- kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
- nyitott gondolkodás, gyors tanulás és proaktivitás jellemez
- jó csapatjátékos vagy
- MS Office ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent: SAP vagy más ERP rendszer ismerete.

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes a Tungsramhoz jelentkezned?

- ez egy olyan támogató közösség, ahol sokat tanulhatsz
- komplex feladatok, melyekbe ahogy fokozatosan betanulsz, úgy kapsz egyre nagyobb felelősségi kört
- gyártó környezet Budapesten

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.