sales trainee | budapest

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
132691 / 22770
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Téged keresünk a Randstadhoz, hazánk piacvezető munkaerő-közvetítő vállalatához Sales Trainee pozícióba, amennyiben

• a barátaid jó emberismerőnek tartanak, aki mindenkivel könnyen megtalálja a hangot, és jól tud hallgatni
• szeretnéd elsajátítani a különböző értékesítési technikákat és sikeressé válni az értékesítésben
• folyamatosan új vállalatokat szeretnél megismerni, kiszélesítenéd a látóköröd, illetve személyes network-öd
• úgy érzed, az értékesítés az a jövőbeli irány számodra, amivel a legszívesebben foglalkoznál

Az értékesítési feladatokon kívül tanácsadóink segítségével belekóstolhatsz a toborzás-kiválasztás világába, hogy teljes körűen átlásd és megtapasztald értékesítési munkád eredményét.

Főbb feladataid lennének:
- A tanácsadó kollégák értékesítési tevékenységének teljes körű támogatása,
- Piaci információk keresése és az üzleti élet monitorozása, a hírek megosztása a csapattal
- Tájékozódás releváns szakmai rendezvényekről, az események ajánlása a tanácsadók számára
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása, a velük való kapcsolatfelvétel,
- A Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése,
- Ügyféltalálkozók szervezése,
- Ajánlatok készítése
- Toborzás-kiválasztási feladatok teljes körű támogatása (jelöltek felkutatása az adatbázisokból, telefonos előszűrés, interjúk megszervezése)

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal (ideálisan végzős hallgatók jelentkezését várjuk)
- Minimum fél év munkatapasztalattal értékesítési területen (promóció, gyakornoki program…)

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:
- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:
- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni,
- Komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk az értékesítés és a toborzás-kiválasztás folyamatát Neked,
- Multinacionális, biztos hátteret,
- Megtanulsz kiválóan igényeket felmérni és azokra professzionálisan reagálni,
- Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése,
- A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
- Rugalmas munkakör egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu