sales consultant (recruitment) | budapest

posted
contact
judit jávorszki, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
121071 / 20889
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Egy ideje azt érzed, nem vagy a helyeden a munkakörödben? Véredben az értékesítés, de szívesen foglalkoznál kicsit emberközpontúbb feladatokkal?

Érdekel a recruitment, a tanácsadás és az üzleti világ?
Eddigi tapasztalatodat értékesítési területen szerezted és kiválóan beszélsz angolul?
Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?
Felelősségteljes munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?
Ha igen, olvass tovább!
A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen- Karriertervezés, konzultáció
- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
- On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel!
- Felsőfokú végzettséggel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:
- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy
- 1-5 év tapasztalattal rendelkezel értékesítési vagy key account management területen - így hitelesen tudod képviselni a Randstadot mind a pályázók, mind az ügyfelek felé

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:
- komplex tréningfolyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
- megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
- teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
- a különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
- széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
- rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

Kapcsolattartó / Applications

Magadra ismertél?
A toborzás-kiválasztással megismerkedni csakis egy nemzetközileg elismert piacvezetőnél érdemes!