it recruiter gyakornok | budapest

posted
contact
anett németh, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
123184 / 18902
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Bővülő, informatikai keresésekkel foglalkozó csapatunk részére keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot.
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

- Szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok előszűrése
- Telefonos és személyes interjúk menedzselése (nyelvtudás ellenőrzése)
- Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúk szervezése
- Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- Nappali hallgatói jogviszony még legalább fél évig
- Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- Jó kommunikációs készség
- Talpraesettség
- Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Rugalmasan oszthatod be az idődet!
- Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető.
- Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!
- Hasznos piacismeretet szerezhetsz ügyfeleink megismerésével

Kapcsolattartó / Applications

Németh Anett
+36308837464
anett.nemeth@randstad.hu