rpo recruiter in the airline industry | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
28250 / 29265
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Még miért válasz minket?

  • Biztos nemzetközi háttérrel növekedést tervezünk az idei évre - csatlakozz hozzánk most, és légy részese a sikereinknek!
  • Biztos fizetés és cafetéria mellett bónuszrendszerrel díjazzuk a kiemelkedő teljesítményed
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • Otthonról és az irodából is dolgozunk 2. kerület és 10.kerület

Mik lesznek a feladataid onsite recruiterként?

  • Irodai pozíciókra toborzás pl.: HR, IT, Finance
  • Telefonos interjúk lefolytatása, jelöltek továbbítása a hiring managereknek
  • Kapcsolattartás a hiring managerekkel, pozíciók felvételétől a keresés sikeres lezárultáig
  • A legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel
  • Jelöltek szakmai támogatása a teljes folyamat alatt
  • Erős stakeholder menedzsment
  • Partnercégünk kiválasztási folyamatának támogatási a helyi irodából
  • Hibrid irodai és home office jelenlétben gondolkozik partnerünk (2. és 10.kerület)

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 2 - 3 év tapasztalattal a recruitment területén. Lehetsz tapasztalat sourcer vagy recruiter, de hiring menedzseri tapasztalatra is nyitottak vagyunk.
  • Legyél kitartó és motiváljon a siker
  • Nagy a pörgés nálunk, így előny, ha te is szeretsz több mindenre figyelni egyszerre, és jó kommunikációs képességgel is rendelkezel

Amit kínálunk / Offer

Egyik partnerünkhöz keressük hosszú távú bővülési projektjére azt az új kollégát, aki, szívesen használja az angol nyelvtudását minden nap, élvezi ha nemzetközi környezetben mozog és a légitársaságok világa is különösen vonzza.

Itt használhatod a probléma megoldóképességedet, és a kommunikációs készségét, nem csak Európába, akár Abu Dhabi-ba is szervezhetsz interjúkat, mivel világszerte több irodában zajlik a kiválasztási folyamat.

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezz angol nyelvű CV-vel itt a honlapon vagy küldd el az adriana.menyhart@randstad.hu email címre az önéletrajzod.

Menyhárt Adriána