recruitment/sales consultant (it fókusszal) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
28928 / 30093
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Magyarországon a munkaerő közvetítésben az élen járunk, a nemzetközi hátteret és stabilitást a globális piacvezető pozíció biztosítja számunkra.

Jelenleg teljes home office-ban dolgozunk, a jövőt hibrid működésben tervezzük heti több napos home office-szal. Ehhez igazodva alakítjuk ki a 13. kerületben épülő új irodánkat, melyet év végén reméljük már együtt avatunk fel.

2020-ban, immár harmadik alkalommal a Randstad bekerült a Szerethető Munkahelyek versenyén a TOP 35 nagyvállalat közé, és 1. helyezést ért el a "Dolgoznék itt" különdíj kategóriában is.

Hiszünk a pozitív és a konstruktív visszajelzés erejében, vállalati kultúránk fontos része a sikerek megünneplése és a folyamatos fejlődés visszajelzéssel támogatása.

  • Teljes körű - 360° - recruitment folyamat menedzselése
  • Jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúztatása (online/személyes), értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
  • Sales feladatok elsajátítása; új ügyfelek felkutatása, Randstad szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő partnerekkel aktív kapcsolattartás
  • Account manageri feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Sales/recruitment területen szerzett releváns szakmai tapasztalat - minimum 1-2 év!
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú/erős középfokú aktív angol nyelvtudás - mind írásban és szóban
  • Dinamikus, pozitív és proaktív személyiség
  • Szeresd a kihívásokat és változatosságot :)

Amit kínálunk / Offer

  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az éves alapszabadságod
  • Heti több napos HO lehetőség
  • Összetartó, támogató csapat
  • 2021-től büszkén viseljük a Megbízható Munkaadó címet. Pályázatunk  egyik fontos része volt a kismamák szülési szabadság utáni reintegrációját támogató gyakorlatunk. A díjra és a gyakorlatra is méltán lehetünk büszkék!
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon
  • Napi nyolc órában pörgősen dolgozunk, de utána együtt kávézunk, szeretjük a közös programokat, tiszteljük egymás szabadidejét.
  • Az alapbér és cafetéria mellett teljesítményalapú bónusszal díjazzuk a kiemelkedő teljesítményedet
  • A karrierút nálunk transzparens, kollégáinknak vertikális és horizontális irányba is lehetősége van a fejlődésre. Hiszünk benne, hogy a legjobb vezetők a saját tanácsadóinkból lesznek, több branch managerünk gyakornokként kezdte nálunk a pályáját.
  • Kiszámítható karrierút, vezető pozícióink 80 %-a belső előléptetéseken alapul

Kapcsolattartó / Information

Tábori Fanni

fanni.tabori@randstad.hu