recruiter - sales team | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29899 / 31277
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni?

A Randstad 60 éves múltra tekint vissza és a Tech&Touch: az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója.

A munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként arra készülünk, hogy a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, és így tovább bővítjük csapatainkat.

Lehet, hogy épp Téged keresünk!

Mik lesznek a feladataid tanácsadóként?

  • Toborzási projektek menedzselése marketing, HR és értékesítési pozíciók teljes spektrumában, pályakezdőtől felsővezetői szintig, rendkívül színes ügyfélportfólióval kapcsolatot tartva
  • Kapcsolattartás a területnek megfelelő Szakmai Vezetőkkel, HR és Toborzási vezetőkkel partnereink oldalán
  • A legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel
  • Jelöltek interjúztatása, szakmai támogatása a teljes folyamat alatt
  • A jelölt köröd munkaerőpiaci változásainak követése, kapcsolati háló folyamatos építése
  • Elmélyedni az employer branding aspektusaiban és megtámogatni a partnereidet tanácsadóként abban, hogy ezeket a szempontokat figyelembe véve még sikeresebben vehessék fel új kollégáikat
  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és a Randstad szolgáltatásainak bemutatása/értékesítése
  • Akár On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Akkor érdemes jelentkezned, ha:

  • Befejezted már egyetemi tanulmányaidat és elérhető vagy 40 órában
  • Rendelkezel már irodai munkatapasztalattal (nagy előny ha HR, értékesítési vagy marketing háttered van)
  • Jól beszélsz angolul és szívesen használod is a nyelvtudásod
  • Felcsillan a szemed, ha az alábbi szavakat hallod: kihívás, izgalom, változás, tanulás, lehetőség
  • Lázba hoz a gondolat, hogy minden nap új emberekkel (ügyfelekkel, jelöltekkel) lesz lehetőséged beszélni
  • Szeretnéd megtapasztalni, milyen egy jó csapat részeként, mégis önállóan, de megfelelő támogatással dolgozni
  • Lelkes és motivált vagy

Amit kínálunk / Offer

Miért válassz minket?

  • Nálunk biztosan nem fogsz unatkozni - sokszínű, változatos feladatokba kóstolhatsz bele
  • Multi cég vagyunk, de itt mégis mindenki ismer mindenkit
  • Ha más területről érkeztél, karrierváltó vagy, nálunk megtanulhatsz egy új szakmát!
  • Tudatosan tervezheted karriered: vezetői pozíciók 80%-a belső előléptetéseken alapul
  • Csapatunk zömében tapasztalt, sokat próbált tanácsadókból áll, akiktől nemcsak sokat lehet tanulni, de rendkívül támogató közösségként segítenek majd, hogy sikeres legyél nálunk
  • Akár évi plusz 4 nap szabadsággal számolhatsz

Kapcsolattartó / Information

Szigeti Zsófi

zsofia.szigeti@randstad.hu