rpo toborzási tanácsadó | budapest

posted
contact
júlia teleki, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
123692 / 19874
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Érdekel a vállalati recruitment világa?

Szeretnél a piacvezető HR szolgáltató cég részeként nagy multik belső HR folyamataiba betekintést nyerni?

Változatos, kihívásokkal teli munkát szeretnél?

Akkor nálunk a helyed! A Randstad keresi új RPO Toborzási Tanácsadóját, aki nagy nevű partnereinknél a Randstad képviseletében támogatja majd a helyi kiválasztási folyamatokat.

Feladatok:
- Toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig, változatos munkakörökbe
- Adminisztráció és információ feltöltése, kezelése saját illetve helyi jelölt-adatbázisokban
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen.
- Professzionális kapcsolattartás az ügyféllel, jelöltekkel és szakmai vezetőkkel

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Talpraesettség, dinamikus személyiség, nagyfokú önállóság
- 3+ év SSC-n belül szerzett tapasztalat
VAGY
- 1-3 év recruitment tapasztalat

- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- Változatos projectek
- Stabil ügynökségi háttérrel ismerheted meg különböző multicégek belső működését
- Komplex és felelősségteljes feladatkör
- Betekintést nyerhetsz a vállalati recruitment világába, miközben nem veszíted el az ügynökségi oldal változatosságát
- Versenyképes juttatási csomag és fejlődési lehetőség a piacvezetőnél

Kapcsolattartó / Applications

Sziebert Hajnalka