recruitment trainee/ hr gyakornok | budapest

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
134990 / 22888
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

A világ vezető HR tanácsadó cége keresi Sales/Marketing/HR csapatába idegen nyelveken jól beszélő GYAKORNOKÁT !

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

- Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
- Telefonos előszűrés
- Nyelvi szint ellenőrzés
- Pozíció- és cégprofilok megismerése
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúszervezés
- Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- Legyen nappali hallgatói jogviszonyod minimum 1 évig, mert hosszútávra tervezünk veled
- Beszélj magabiztosan ANGOLUL, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!
- Tudj koncentrálni hosszabb időn keresztül is! Az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni, ilyenkor kulcsfontosságú a pontosság és a figyelem!
- Érdekeljen a HR terület!

Amit kínálunk / Offer

- Nálunk rugalmasan oszthatod be az idődet! (Minimum 20 óra munkavégzés/hét)
- Mi versenyképes gyakornoki fizetéssel háláljuk meg a munkádat!
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető, jól felszerelt, és stílusos!
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Kapcsolattartó / Applications

dorka.bartok@randstad.hu