hr gyakornok | miskolc

posted
contact
beáta pártai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
job category
hr
job type
permanent
reference number
125831 / 22405
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni!
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!
Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

- szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal,
- a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
- önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon,
- telefonos interjúk menedzselése,
- álláshirdetések szerkesztése,
- interjúk szervezése,
- adminisztratív feladatok.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- aktív nappali hallgatói jogviszony,
- minimum 20 óra munkavégzés/hét,
- talpraesettség, kitartás, pontosság,
- jó kommunikációs készség.
Előny:
- Ha kedden és csütörtök délelőtt tudsz munkát vállalni,
- magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

- hozzánk könnyen eljutsz, irodánk a belvárosban van, jól megközelíthető.
- lehetőséged nyílhat tanácsadóinkkal együtt interjúztatni.
- velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a nálunk töltött időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai