hr gyakornok | budapest

posted
contact
hajnalka sziebert, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
136938 / 23002
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ha szeretnél a világ vezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, jelentkezz a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet! Emellett egy összetartó, támogató, jófej csapat tagja lehetsz!

Feladataid lesznek:
- tapasztalt toborzási tanácsadók támogatása az end-to-end recruitment folyamatban;
- kreatív álláshirdetések szerkesztése
- önálló sourcing: jelöltek felkutatása pénzügy, jog, gyógyszeripar, sales, marketing, HR IT, logisztika, mérnöki, fizikai munkaerő területeken
- megismerhetsz, elsajátíthatsz és napi szinten használhatsz fejlett sourcing eszközöket
- jelöltek telefonos előszűrése, nyelvi check
- interjúk szervezése, jelöltek utókövetése
- adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha

- még legalább fél évig rendelkezel nappali hallgatói jogviszonnyal
- minimum 20-25 órát tudsz dolgozni hetente
- talpraesett és kitartó vagy
- egy nyüzsgő környezetben is tudsz pontos, precíz munkát végezni
- magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
- fejlett a kommunikációs készséged.

Amit kínálunk / Offer

Nálunk:
- rugalmasan oszthatod be az idődet,
- kényelmes, modern, inspiráló munkahelyi környezetben dolgozhatsz,
- lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni,
- egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz,
- komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, hogy szakmailag és személyes kompetenciáidban is fejlődni tudj,
- minden hónap első péntekén (finom) meglepetésekkel dobjuk fel a napodat!
- lehetőséged lesz hosszú távon tervezni, beindítani a karrieredet.

Kapcsolattartó / Applications

Sziebert Hajnalka